e-pasok
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γιατί κ.Παπανδρέου;

Πήγαινε κάτω

Γιατί κ.Παπανδρέου; Empty Γιατί κ.Παπανδρέου;

Δημοσίευση  DIMITHEOD Πεμ Νοε 10, 2011 1:39 am

Είναι τόσο λυπηρό αυτό που ζεί αυτή η χώρα.. Δεν περίμενα ποτέ οι Έλληνες να είναι τόσο αχάριστοι. Ανοίγω την τηλεόραση και ντρέπομαι για αυτά που ακούω. Υπάρχει τόση κακία που δηλητηριάζεσαι... Δεν περίμενα ποτέ τέτοια αντίδραση προς τον κ.Παπανδρέου. Έχει κάνει τόσο πολλά και να το ευχαριστώ του Ελληνικού λαού. Δεν έπρεπε να παραιτηθήτε κ.Παπανδρέου... Δεν έπρεπε να τους κάνετε τη χάρη. Πραγματικά, νοιώθω πως πλέον δεν υπάρχει τίποτα να πιαστώ.. Δεν υπάρχει ούτε ίχνος ελπίδας χωρίς εσάς στο πλευρό μας. Αν λέγαμε πως ήμασταν σε άσχημη θέση, τώρα βρισκόμαστε σε χειρότερη χωρίς εσάς..

Στις περασμένες εκλογές ένοιωθα τόσο περήφανη που πετούσα ένα "πράσινο" ψηφοδέλτιο στην κάλπη και ήξερα πως θα δω έργα... Όπως και είδα... Και είμαι σίγουρη οτι θα έβλεπα και άλλα... Χωρίς εσάς, κ.Παπανδρέου, το ΠΑ.ΣΟ.Κ. δεν είναι το ίδιο...

Ξέρω, οτι όλη η ομάδα του ΠΑ.ΣΟ.Κ. έκανε πολλά. Όπως και εσείς ο ίδιος. Και καταννοώ το γεγονός οτι πράξατε ανάλογα με τις επιθυμείες των συνναδέλφων και του λαού σας.. Αλλά, θα πω για ακόμη μια φορά, δεν έπρεπε να μας αφήσετε στο κενό...

Δεν θα σας κουράσω άλλο.. Ήθελα απλά να εκφράσω την ταπεινή μου γνώμη.. Σας ευχαριστώ που με ακούσατε όλοι σας.
Θέλω να πω όμως και κάτι τελευταίο απευθυνόμενη στον έναν και μοναδικό ηγέτη αυτής της χώρας..
Φύγατε, κ.Παπανδρέου, και ήδη ο κόσμος μοιάζει λιγότερο φωτεινός...

Σας ευχαριστώ για ακόμη μια φορά...
DIMITHEOD
DIMITHEOD

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Σκύδρα Πέλλας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης